Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

MATERSKÉ CENTRUM ZORNIČKA  Liptovský Mikuláš

Staršie aktivity

 

 

 KARNEVAL 2011

14. február je deň zamilovaných a keďže my mamičky, máme naše deti najradšej na svete, tak sme pre ne v tento den pripravili karneval spojený so súťažami a tanečnou zábavou ako inak, v maskách. Účasť bola prekvapivo vysoká, naša herňa praskala a bola na tohtoročný karneval primalá. Veríme, že sa však aj napriek tomu, všetky deti dobre bavili. Za odmenu všetky masky dostali malý darček. Tešíme sa na vás všetkých opäť o rok.

___________________________________________________________________________________________________

 

Navštívil nás MIKULÁŠ...

 

Dňa 7.12.2010 nás v herni na Podbrezinách navštívil Mikuláš. Neprišiel však sám, ale s jeho pomocníkmi -  s anjelom a čertíkom. V očkách detičiek bolo vidieť obrovskú nedočkavosť. Keď však Mikuláš prišiel niektoré sa trochu báli, iné boli zase veľmi smelé. Mladšie detičky mu venovali sladký úsmev, staršie deti zaspievali aj zarecitovali. Ako odmenu každý dostal od Mikuláša balíček. Nakoniec sme si zatancovali a rozlúčili sme sa.

Veríme však, že nás takáto "ctená návšteva" navštívi aj budúci rok....

 

Zdobíme stromček

V pondelok 13.12. 2010 sme v herni PDA prichystali našim najmenším malé prekvapenie v podobe Vianočného stromčeka. Vybrali sme ho zo škatule a malí nedočkavci naň hneď začali vešať rôzne ozdoby zo slaného cesta, ktoré si na tvorivých dielničkách sami vyzdobili. Vyrobila nám ich  mamička Zuzka, ktorej ďakujeme. Všetky ozdoby, ktoré boli k dispozícii deti navešali na stromček, nesmela zostať ani jedna. Šišky, gule, hviezdičky a samozrejme svetielka od mamičky - členky Evky, ktorá ich vďačne MC zapožičala. Za chvíľku sme mali v herni tú pravú Vianočnú náladu. Všetci sa už tešíme na Vianočnú besiedku a rozbalovanie darčekov pod našim krásne vyzdobeným stromčekom.

JESENNÁ DETSKÁ BURZA

Miesto:

Jedáleň ZŠ na Nábreží Dr. Aurela Stodolu

ZŠ Janka Kráľa Podbreziny

 

 
 
kliknite si na TV LIPTOV Liptovské noviny z 29. júla 2:50 minútu, hovorilo sa aj o nás
 
  

 AKÝ BOL PRVÝ RODINNÝ TÁBOR  

Prvý rodinný tábor materského centra Zornička prebiehal cez víkend 30. júl až 1. august 2010 na Donovaloch, v Penzióne u Marsa. Zúčastnilo sa ho 6 rodín s deťmi. Atmosféra bola úžasná, program bohatý, boli sme plávať, varili sme si guláš, na ktorého príprave sa podieľal každý. Deti si zasúťažili v prítomnosti animátorov. Nedeľa sa niesla v duchu turistiky a zábavy. Vyviezli sme sa lanovkou na Novú hoľu, odkiaľ skákalo asi sto paraglajdistov. My sme si vyskúšali adrenalín na bobovej dráhe, lezeckej stene a na trampolínach. Najmenšie deti sa vyšantili na preliezkach a v piesku. Domov sme sa vrátili príjemne unavení a plní zážitkov. Tešíme sa opäť o rok. 
Fotky si môžete pozrieť na Facebooku.
 

    

 
Naše materské centrum pripravilo pri príležitosti Dňa otcov gulášpartiu, ktorá sa konala 18. júna 2010 v areáli Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici. Aj keď zrána to s počasím vyzeralo dosť smutne, nakoniec nás nebo vypočulo a ukázalo sa aj slniečko. Atmosféra bola úplne úžasná, do súťaží sa zapájali nie len deti, ale aj dospelí, nechýbal smiech, humor, zábava, ale aj zdravé súperenie. Guláš bol vynikajúci a večer sa všetci vrátili príjemne unavení. Účasť na prvom ročníku bola naozaj prekvapujúca, 43 dospelých a 32 detí. Pevne verím, že sa z gulášpartie stane tradičná akcia nášho materského centra a už teraz sa naň teším.
 
TOPlist